Hakkımızda

Firmamız 3 nesildir babadan oğula çıraklık, kalfalık, ustalık mertebesinden geçerek geçmişin tecrübe ve birikimi ile modern teknolojinin bir sentezi olarak kaliteli şık ve zarif tasarımlarıyla pırlanta, elmas ve altın takıda zengin model çeşitleriyle hizmete devam ediyor.

 

Tasarıma, moda trendlerine, farklı modellere her zaman önem veren ARAJ JEWELLERY yaptığı dizaynları, özel koleksiyonları, sanat ve modayı birlikte harmanlayarak kişiyi yansıtan ürünler haline getirmektedir.

 

ARAJ JEWELLERY üretim, toptan, ihracat ve perakende ağına şimdi de e-ticaret ağını eklemiştir. Online olarak altın takı, mücevher ve lüks tüketim ürünlerini güvenle satın alabileceğiniz ortamı sizler için hazırlamıştır. En uygun fiyatlarla her kesim ve her yaşa hitap eden ürünler bulabileceğinize, sevdiklerinize en güzel hediyeyi sunabileceğinize inanıyoruz.

 

Bizim hedefimiz siz değerli müşterilerimiz için emek sarf ederek çeşitlerimizi arttırmak ve herkesin pırlanta koleksiyonuna sahip olma hakkına erişmesini sağlamaktır.

 

Her insan bir pırlantadır...

Ana Sayfa Kategoriler Sepet Hesabım